Dantex: Rusza przedsprzedaż nowej inwestycji na Bemowie - Osiedle Muszlove


Dantex: Rusza przedsprzedaż nowej inwestycji na Bemowie - Osiedle Muszlove
2017-06-01
Rozpoczęła się przedsprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji firmy Dantex realizowanej na warszawskim Bemowie. Osiedle Muszlove to kameralny budynek, w którym zaprojektowano 139 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 28 do 93 m kw.

Nowa inwestycja firmy Dantex znajduje się u zbiegu ulic Muszlowa i Powstańców Śląskich. W sześciokondygnacyjnym budynku przewidziano 139 lokali mieszkalnych z balkonami lub ogródkami, podziemny garaż oraz część usługową o łącznej powierzchni 480 m kw. ulokowaną na parterze od strony ulicy Powstańców Śląskich.

Przeczytaj również:

Inwestycja przyciąga rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową i zieloną okolicą. W sąsiedztwie znajduje się Park Górczewska oraz liczne ścieżki rowerowe. Nieopodal osiedla usytuowane są zarówno przedszkola, szkoły podstawowe jak i amfiteatr. Doskonała lokalizacja inwestycji to zarówno szybki dojazd do dróg ekspresowych S2 i S8, jak również dostęp do rozbudowanej miejskiej sieci komunikacyjnej umożliwiającej łatwy dojazd do centrum miasta i dogodne połączenia z innymi dzielnicami Warszawy. W odległości zaledwie 500 metrów od Osiedla Muszlove planowana jest stacja II linii metra.

Mieszkania na Osiedlu Muszlove są już dostępne w ramach przedsprzedaży. Inwestycja ma kameralny charakter i wpisuje się w charakterystykę zabudowy tej części Bemowa. Powstanie przy ulicy Powstańców Śląskich. Dogodna lokalizacja to jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzję zakupu mieszkania. Dlatego też z największą starannością wybieramy grunty pod nasze inwestycje. Bemowo to zielona dzielnica, która w swoim najbliższym otoczeniu zapewnia wszystko, czego jej mieszkańcy potrzebują na co dzień – mówi Marek Roefler, Prezes spółki Dantex.

Na sześciu kondygnacjach znajdą się zarówno kawalerki (od 28 m kw.), dwupokojowe mieszkania
o metrażach zaczynających się od 32 m kw., trzypokojowe od 49 m kw. oraz czteropokojowe, przestronne apartamenty od 72 m kw. Cały budynek został rozplanowany z dbałością o funkcjonalność i detal architektoniczny, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. Obiekt o podwyższonym standardzie charakteryzuje się m.in. panoramicznymi, drewnianymi oknami. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano komórki lokatorskie a dla najmłodszych plac zabaw. Na pierwszej kondygnacji naziemnej od strony ulicy Powstańców Śląskich zaplanowano lokale usługowe.

Projekt architektoniczny Osiedla Muszlove przygotowała renomowana pracownia 4 AM Architekci, która odniosła duży sukces przy projekcie usytuowanym na warszawskich Odolanach – Miasto Wola, realizowanym przez Dantex i Grupę Waryński. Już w lipcu rozpoczną się prace na gruncie przeznaczonym pod inwestycję. Zakończenie budowy planowane jest na IV kw. 2018 r. Nadesłał:

BrandLab_02

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Bemowian, 2017-06-03 17:09:23

    ZE słupek w prezencie


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl