Szyta na miarę kolekcja pełna innowacji/inspiracji


Szyta na miarę kolekcja pełna innowacji/inspiracji
2017-10-09
A gdybyś tak miał do wyboru 300 dekorów płyt, laminatów i blatów, aż 14 rożnych ich struktur i aż 20 materiałów nośnych, na których mogą się pojawić?

A gdyby one wzajemnie się uzupełniały i były kompatybilne? Co byś wybrał? Drew-Trans II z Chojnic, ogólnopolska hurtownia Materiałów dla Meblarstwa i Budownictwa, z sukcesem wprowadziła niedawno nową odsłonę produktów swojego głównego partnera w sektorze płyt, blatów i laminatów, One Collection 2017-2020 marki Pfleiderer wraz z kolekcją podstawową DST-Xpress.  

Przeczytaj również:

 

Pfleiderer pod mottem Inspirationsclose to you na ubiegłorocznych światowych targach meblarskich przedstawił swój nowy, całkowicie dotąd niespotykany asortyment produktów. Sercem całości jest kolekcja One Collection 2017-2020, czyli obowiązujący na całym świecie wybór tych samych dekorów,  
struktur i materiałów nośnych bazujących na najnowszych trendach wnętrzarskich oraz współczesnej kolorystyce i otoczeniu emocjonalnym człowieka. 
 

Główna kolekcja DST zawiera w sobie kolekcję DST-Xpress – wyróżniającą 162 dekoryJest to program artykułów magazynowych objętych szybszą realizacją. System DST-Xpress, dzięki bazowaniu na jednakowych dekorach i strukturach na całym świecie, opartych na przyszłościowych trendach oraz współczesnych barwach, jest dostępny dla Klientów praktycznie od ręki, co pozwala szybko się inspirować i szybko realizować projekt.  

D jak dekor, S jak struktura i T jak materiał nośny (z niemieckiego: Dekor, Struktur, Tragermaterial 
to trzy  główne wytyczne nowe kolekcji skierowanej i dopasowanej do potrzeb użytkowników przeróżnych branż. Co DST oznacza w praktyce? To designerska kolekcja, unikatowa na rynku materiałów drewnopochodnych. To aż 300 dekorów stworzonych do indywidualnych połączeń,  
 
wykonanych w aż 14 rodzajach struktur w najróżniejszych wariantach: połyski i maty,  
 
perłowe i pergaminowe, naturalne pory drewna czy też wersje bardzo kreatywne. A to wszystko 
 
na 20 rodzajach materiałów nośnych. 
 

Tą zaprojektowaną specjalnie dla marki Pfleiderer nowoczesną i ujednoliconą kolekcję dystrybuuje  
Drew-Trans II
 z Chojnic, byś w obliczu tak dużego wyboru miał wsparcie ekspertów i otrzymał produkt szyty na miarę Twoich potrzeb! W DST grupy kolorystyczne inspirują i wywołują emocje oraz ułatwiają znalezienie wzoru najbardziej odpowiadające go potrzebom klientów. Produkt idealny, z nieograniczoną swobodą w projektowaniu, dla różnych zastosowań i różnych odbiorców.  
 

One Collection umożliwia zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z aktualnymi trendami estetycznymi 
i nowoczesnym wzornictwem. Jej atutem jest możliwość personalizacji, duża funkcjonalność oraz to, 
 
że wprowadza bardzo indywidualny klimat. Trendem wyznaczanym przez Pfeiderera na najbliższe lata 2017-2020 jest inspiracja kolorytem i strukturą naturalnego drewna. Kolekcja dzieli się na 11 światów. 
 

Rożne potrzeby, różne możliwości, różny klient – zawsze Pfeiderer. Znajdziesz go w hurtowniach  
Drew-Trans II
 na terenie całego kraju.  
 

www.drewtrans.pl 

facebook.com/DrewTransII 

 

 Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl