Victaulic FireLockTM Installation-Ready™, czyli nowa jakość instalacji sanitarnych


2017-06-12
Montaż instalacji sanitarnych nigdy nie był prostszy. Nowość od firmy Victaulic na polskim rynku, kształtki i łączniki FireLockTM Installation-Ready™, są najbardziej innowacyjną zmianą od czasu wprowadzenia rowkowania.

Montaż instalacji sanitarnych nigdy nie był prostszy. Nowość od firmy Victaulic na polskim rynku, kształtki i łączniki FireLockTM Installation-Ready™, są najbardziej innowacyjną zmianą od czasu wprowadzenia rowkowania. Technologia ta jest bezpośrednim nawiązaniem do filozofii firmy, która słucha potrzeb i uwag wykonawców poszukujących optymalnych rozwiązań. Stąd kształtki i łączniki FireLockTM Installation-Ready™ nie mają luźnych części i są dostarczane na miejsce montażu w formie gotowej do instalacji.

 

Montaż instalacji sanitarnych z wykorzystaniem kształtek i łączników FireLockTM Installation-Ready™ przywołuje skojarzenie z układaniem konstrukcji z klocków i jest równie proste. Złączkę należy umieścić na rurze, połączyć z kolejnym elementem i dokręcić – to wszystko! Dzięki temu technologia Installation-Ready™ pozwala skrócić montaż do ok. minuty, co jest niesamowitą oszczędnością zarówno czasu, jak i pieniędzy” mówi Piotr Walawender, Inżynier Sprzedaży Victaulic Polska.

 

Kształtki FireLockTM Installation-Ready™ są dopasowane do ograniczonych przestrzeni sufitowych jednocześnie zmniejszając prześwity o 45%. Wyeliminowanie nawilżanych części metalowych eliminuje korozję i potrzebę stosowania galwanizowanych kształtek zapobiegających korozji wewnętrznej. Jednocześnie dwuczęściowa, wstępnie zmontowana konstrukcja pozwala na łatwiejszą instalację w trudnodostępnych miejscach i wizualną kontrolę efektów. Ponadto montaż można przeprowadzić używając jedynie jednej ręki, co znacznie ułatwia pracę na wysokościach.

 

Środkowa krawędź uszczelki pomaga w prawidłowym ustawieniu łącznika po środku połączenia, a gwinty powleczone nylonem dodatkowo podnoszą wytrzymałość, dzięki czemu kształtki i łączniki FireLockTM Installation-Ready™ nadają się idealnie do instalacji w wymagających warunkach, takich jak próżnia, woda czy powietrze. Technologia ta daje możliwość pracy przy ciśnieniu 365 psi/25 bar, co znacznie poszerza możliwości jej zastosowania, a niezbędna certyfikacja, w tym certyfikat CNBOP tylko potwierdzają wysoką klasę tych elementów” dodaje Piotr Walawender.

 

Certyfikacja jest jednym z najważniejszych wyznaczników jakości produktu w branży instalacji sanitarnych i zewnętrznych, ponieważ tylko najlepsze materiały są w stanie sprostać wymaganiom profesjonalistów i jednocześnie odpowiednio zadbać o życie i zdrowie użytkowników.

 

Więcej informacji na ten temat znajduje się na www.victaulicfire.comNadesłał:

Damian_HKstrategies

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl