Beckers: wyjątkowy urok niebieskich wnętrz


2019-12-20
Uspokaja i wycisza, ale też pobudza kreatywność i poprawia zdolność koncentracji. Niebieski to wyjątkowy kolor, który dzięki swoim pozytywnym właściwościom i dużej różnorodności odcieni bardzo dobrze sprawdzi się w domowych wnętrzach.

Bujając w obłokach

Przeczytaj również:

Nasycone odcienie niebieskiego, takie jak błękit paryski, doskonale nadają się do wykorzystania w sypialni. Zastosowanie odcienia Midnight z kolekcji Beckers Designer Collection na pojedynczej ścianie sprawi, że całe pomieszczenie zyska wyjątkowy nastrój i głębię, a jednocześnie nie przytłoczy domowników. Łącząc niebieski z jaśniejszymi akcentami z palety różu czy fioletów uzyskamy zestawienie kojarzące się z wielobarwnym niebem o zachodzie słońca, które zaprasza do nocnego odpoczynku.

Energetyczny total look

Choć wiele osób z rezerwą podchodzi do intensywnych kolorów obawiając się nadmiernego zaciemnienia mieszkania, to dzięki odpowiednio dobranym elementom wystroju możemy nadać pomieszczeniu żywy, energetyczny charakter. Wykorzystanie w aranżacji mebli i dekoracji w tej samej tonacji co ściany, doda wnętrzu ekstrawagancji i lekkości. W takim otoczeniu doskonale sprawdzą się też kontrastowe, na przykład czarno-białe dodatki, wyraźnie wyróżniające się na monochromatycznym tle.

Więcej wnętrzarskich inspiracji z wykorzystaniem odcieni niebieskiego i nie tylko można znaleźć na stronie: www.beckers.pl/inspiracje.Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl