Funkcjonalne i ozdobne grzejniki łazienkowe.


Funkcjonalne i ozdobne grzejniki łazienkowe.
2018-07-09
Grzejniki łazienkowe oprócz oczywistej funkcji grzewczej powinny zapewniać także możliwość suszenia ręczników. Nie zawsze grzejniki dekoracyjne dają możliwość kompletowania z wieszakiem. Nawet najładniejszy grzejnik łazienkowy nie dający możliwości wysuszenia ręcznika będzie raczej mało funkcjonalny

W tym zestawieniu łazienkowych grzejników ozdobnych są modele, które dają możliwość powieszenia i suszenia ręczników

Przeczytaj również:

Grzejniki ozdobne do łazienki

Taką możliwość dają nie tylko modele drabinkowe ale także pionowe, modułowe kompletowane wieszakami. Wybrane produkty poniżej mają zróżnicowane wzornictwo więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wybraliśmy po kilka grzejników reprezentujących style: nowoczesny, klasyczny i retro.

Grzejniki nowoczesne drabinkowe z prostokątnymi profilami.

Grzejniki drabinkowe wykonane z kwadratowych lub prostokątnych elementów grzewczych. Grzejniki tego typu wygladają oryginalniej i nowocześniej od zwykłych drabinek grzejnikowych z okrągłą rurką.

Dobrze dobrany kolor dodatkowo podkreśli Ich ozdobny charakter. Modne ostatnio grzejniki grafitowe lub czarne z pewnością wyróżnią się wyglądem i będą przyciągać wzrok.

Do takich ciakawych modeli należy grzejnik Instal Projekt Modo

Gruba rama stworzona z kolektora i 3 elementów poziomych na górze i na dole daje bardzo ciekawy efekt. Ułożone płasko profile grzewcze mają przekrój listwy 30x10 mm. Geometryczy grzejnik Modo szczególnie dobrze prezentuje się w kolorze grafitowym lub czarnym.

Kolejnym bardzo ozdobnym grzejnikiem łazienkowym jest model Recta R polskiego producenta Gorgiel

Angu także wyposażony jest w elementy grzewcze o prostokątnym profilu. Z tym że w tym modelu ich przekrój jest kwadratowy. Staranne wykonanie łączeń czynią ten grzejnik bardzo atrakcyjną propozyjcą do łazienki.

Grzejnik Angu ozdobny

Podobny grzejnik oferuje inny polski producent Instal Projekt. Model Stick także ma efektowne kwadratowe profile. Dodatkowo można do niego dokupic haczyki na których można jeszcze wygodniej powiesić ręcznik.

Grzejniki klasyczne modułowe do łazienki

Grzejniki składające się z oddzielnych modułów ostatnio wracają do łask. Grzejniki modułowe czy żeberkowe mają wiele zalet. Oferują dużą moc gwarantującą ogrzanie dużego pomieszczenia nawet do 20m2. Duże rozmiary do 2m wysokości w sytuacji gdy nie ma ogrzewania podłogowego to czasami jedyne rozwiązanie. Do kilku tego typu modeli można dobrać wieszaki umożliwiające powieszenie ręcznika.

grzejniki żeberkowe ozdobne

Grzejniki w stylu retro

Grzejnik z w starym stylu idealnie podkreślają charakter salonów kąpielowych. W zestawieniu z wannami wolnostojącymi tworzą niepowtarzalny klimat. Grzejniki Gorgiel Rubin i Lord idealnie sprawdzą się do takich zastosowań.

Grzejnik stylizowane retro często dają możliwość montażu na środku łazienki. Umożliwia to jego montaż w pobliżu wanny wolnostojącej w salonach kąpielowych.

Grzejniki retro ozdobne

Grzejniki chromowane do łazienki

Pokrycie standardowego grzejnika drabinkowego powłoką chromowaną powoduje że zyskuje on bardziej ozdobny charakter. Grzejniki z powłoką galwaniczną nadają się jednak bardziej jako suszarka na ręczniki niż jako główne źródło ciepła.

Grzejnik chrom

Moc takich grzejników jest niższa niż tych samych modeli w innych kolorach. Dlatego przy zastosowaniu grzejników chromowanych szczególną uwagę trzeba zwracać na ich moc.

Sprawdź grzejniki łazienkowe ozdobne na stronie grzejniki-lazienkowe.com.plNadesłał:

grzejniki lazienkowe

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl