KOSTKA MALTA – NAJLEPSZY WYBÓR


KOSTKA MALTA – NAJLEPSZY WYBÓR
2017-07-12
Wyróżnia się prostokątnym kształtem - to jej cecha charakterystyczna. Rodzinę kostek Malta o prostej i łatwo rozpoznawalnej formie tworzy sześć kostek o różnej długości boku (w tym jedna kwadratowa).

Malta firmy Buszrem jest propozycją dla sympatyków estetyki kształtowanej prostymi liniami i geometrycznymi kształtami. Sześciocentymetrowa grubość kostki pozwala bezpiecznie stosować ją nie tylko na ogrodowych ścieżkach, ale również domowym podjeździe. Jeden z boków kostki to zawsze 18,2 cm. Pozostałe mogą mieć: 13,6 cm; 16,0 cm; 18,2 cm; 20,5 cm; 25,1 cm; 27,4 cm. Taka różnorodność stwarza spore możliwości aranżacyjne przy projektowaniu wyglądu ogrodu i przestrzeni przydomowej. Ponieważ Malta jest kostką bezfazową, nawierzchnia z niej ułożona jest idealnie gładka.

Przeczytaj również:Pogodne i neutralne barwy wzmacniają harmonię uzyskiwaną przez regularność i gładkość nawierzchni. Ciepła, delikatna żółć; jasna szarość; grafit; melanż antracytowy (bazalt w połączeniu z granitem) powstają w efekcie dodawania w górnej warstwie kostki naturalnych kruszyw.Najciekawsze efekty estetyczne nawierzchni powstają z połączenia kostki Malta z drobną kostką płukaną Kreta. Znacznie poszerza to możliwości żonglowania barwami i podkreślania wybranych fragmentów nawierzchni.Aranżacje z wykorzystaniem kostki Malta zobaczymy w drugiej edycji reality show "Dom Marzeń". Zmagania uczestników programu można śledzić w każdą środę o 20:55 na antenie TVN.

Nadesłał:

nota bene

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl