Mała architektura w ogrodzie – kolekcja Libet Stampo


Mała architektura w ogrodzie – kolekcja Libet Stampo
2018-01-11
Aranżacja przestrzeni wokół domu to zadanie, które wymaga umiejętności łączenia funkcjonalnych rozwiązań z obowiązującymi trendami.

W nowoczesnych projektach ogrodów świetnie sprawdzą się elementy małej architektury, jakie możemy znaleźć w kolekcji Libet Stampo. Dzięki nim posesja zyska nowe oblicze zachwycające prostotą, elegancją i oryginalnością.

Piękne i praktyczne

Libet Stampo to atrakcyjne produkty wykonane z estetycznego, nieco surowego w odbiorze betonu architektonicznego. Kolekcję tworzą eleganckie i funkcjonalne bryły, stanowiące ukłon w stronę projektantów i inwestorów stawiających na proste, a jednocześnie oryginalne i nietuzinkowe rozwiązania. W klimat i stylistykę każdego ogrodu czy tarasu doskonale wpisze się, dostępna w trzech rozmiarach i dwóch opcjach kolorystycznych, Donica.  Wypełniona roślinnością może stanowić nie tylko praktyczny kwietnik, ale również efektowną ozdobę wejścia do budynku. Sprawdzi się też do wydzielenia poszczególnych stref w ogrodzie. Podobne funkcje spełniać może również niebanalna bryła Plastra miodu (dostępnego w wersji pełnej lub ażurowej). Kolejna propozycja wchodząca w skład kolekcji Libet Stampo to Sześcian, będący kwintesencją prostoty i minimalizmu. Jego niewątpliwą zaletą jest wszechstronność zastosowań. Betonowy blok o krawędziach długości 48,5 cm, z powodzeniem posłuży jako krzesło, stolik ogrodowy, ogranicznik wjazdu lub też urzekająca czystą formą ozdoba ogrodu. Niezwykłą dekoracją przydomowej strefy wypoczynku będą także Piłki golfowe oraz Kule, których biel doskonale kontrastuje z zielenią trawy czy ciemną nawierzchnią. Kula dostępna jest trzech rozmiarach, o średnicy ok. 90, 60 i 30 centymetrów, co pozwala na tworzenie oryginalnych kompozycji i uzyskanie jeszcze ciekawszego efektu dekoracyjnego.

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronachwww.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

 Nadesłał:

flypr

Wasze komentarze (2):

 • avatar
  ~Greg, 2018-01-26 09:02:40

  Właśnie tak! Dobrać płyty, kostki i rośliny – z głową, z sensem i ze smakiem.

 • avatar
  ~Greg, 2018-01-26 08:58:33

  Piękne i praktyczne mogą być nawet takie elementy jak… gazony. Ale użyte inaczej:)
  https://kostkabrukowa.buszrem.pl/projects/gazony-3/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl