Marka Somfy zaprasza do zabawy „Rysujemy dla Mamy”


Marka Somfy zaprasza do zabawy „Rysujemy dla Mamy”
2020-05-22
Somfy, lider branży automatyki domowej oraz rozwiązań smarthome przygotował zabawę z okazji zbliżającego się Dnia Matki. W mediach społecznościowych został ogłoszony konkurs na rysunek przedstawiający produkt marki, który najbardziej przydałby się zapracowanym mamom. Do wygrania sprzęt sportowy.

W ostatnim czasie bardziej niż kiedykolwiek musieliśmy zająć się organizacją czasu naszych pociech. Tym, którym wyczerpały się pomysły, jak oderwać się od codziennych zajęć home office i szkoły on-line, firma Somfy proponuje zabawę rodzinną w formie konkursu plastycznego. Oprócz świetnej zabawy można liczyć na ciekawe nagrody dla najlepszych prac.

Przeczytaj również:

Do konkursu zapraszamy dzieci, które wykonają pracę rysunkową, przedstawiające produkty marki Somfy, które dziecko chciałoby podarować swojej mamie. Oceniana będzie kreatywność i pomysłowość w przedstawieniu produktów, w kontekście codziennych czynności - mówi Aleksandra Pyziak, Marketing Manager Somy.

Wśród produktów wytypowanych do narysowania w konkursie jest m.in. TaHoma, centrala smart home, umożliwiająca sterowanie nawet do 200 produktami jednocześnie (rolety, żaluzje, bramy, ogrzewanie, oświetlenie, kamery i rozwiązania alarmowe) i kompatybilna z ofertą wiodących marek partnerskich (Google Assistant, Amazon Alexa, platforma scenariuszy warunkowych IFTTT). Ponad to wybrać można również produkty do automatyzacji rolet, zasłon, a także zadaszeń tarasu takich jak markizy czy pergole. Jak pokazują obserwacje, te rozwiązania stają się coraz bardziej popularne .

Dzisiaj zdecydowanie więcej czasu spędzamy w domu. W ramach #StayHome czy #StaySafeTogether wraz z naszymi klientami skupiamy się na tym, jakie udogodnienia niosą rozwiązania smart home w naszej nowej rzeczywistości. A sprawdzają się one nie tylko w życiu zapracowanych rodziców, ale też każdego, kto nie lubi marnować czasu na codzienne czynności, a jednocześnie chce zapewnić sobie więcej komfortu i bezpieczeństwa. Myślimy również o osobach z ograniczeniami ruchowymi (starszych, niepełnosprawnych), dla których nasze rozwiązania coraz częściej stają się nieodzowną pomocą w codziennym funkcjonowaniu - komentuje Aleksandra Pyziak.
Rodzice i opiekunowie mogą zgłaszać prace konkursowe do 29 maja na profilu Facebook, w komentarzach pod postem gdzie również znajduje się regulamin konkursu. Zwycięskie dzieła zostaną opublikowane w mediach społecznościowych oraz w aktualnościach na stronie internetowej somfy.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 czerwca.
Życzymy fantastycznej zabawy, a wszystkim Mamom składamy serdeczne życzenia z okazji ich pięknego święta - podsumowuje Aleksandra Pyziak.

Produkty do narysowania - pomocne linki
Centrala sterująca TaHoma - https://www.somfy.pl/produkty/1811478/tahoma-premium
Inteligentne napędy do zasłon - https://www.somfy.pl/produkty/oslony-wewnetrzne/zaslony
Rolety sterowane z aplikacji w smartfonie - https://www.somfy.pl/produkty/oslony-zewnetrzne/rolety
Smart taras (markizy i pergole wyposażone w napędy) - https://www.somfy.pl/produkty/taras-i-otoczenie-domu/markizy-tarasowe
https://www.somfy.pl/produkty/taras-i-otoczenie-domu/pergoleNadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl