Nowa oferta i oznakowanie produktów Legi Polska
Kilkanaście nowych rozwiązań w zakresie technologii ogrodzeniowych i panelowych, zaprezentowała firma Legi Polska.
Wśród nowości znalazły się m.in. konstrukcje panelowe dla pnących się roślin, przeznaczone do aranżacji zazielenionych elewacji budynków, czy nowe systemy ogrodzeń, takie jak ekonomiczne i estetyczne ogrodzenie Legi E uno R+K. Ciekawych rozwinięć doczekały się także systemy ogrodzeń znane dotąd jako R-Fit, R-Fil i R-Pur. Wraz z nową ofertą - uwaga - całkowicie zmieniło się również oznaczenie produktów.
|
Nowe, międzynarodowe kody porządkują asortyment według kryterium technologii łączenia słupka z kratą. I tak np. systemy ogrodzeń oparte na technologii krat montowanych na styk, to „Legi E", zaś te w których kraty montowane są na zakładkę - otrzymały oznaczenie „Legi R". Wśród nich bez trudu odnajdziemy już znane do tej pory rozwiązania wyróżniające ogrodzenia Legi - takie jak choćby Legi R-Fit (obecnie: R-Fit R +K). - Nowe kody produktów początkowo mogą wydawać się nieco skomplikowane, w rzeczywistości są jednak bardzo techniczne i logiczne. Łatwo do nich przywyknąć - mówi Tomasz Fidura, dyrektor Legi Polska.
Jak „złamać kod"?
By zacząć swobodnie poruszać się po systemie, wystarczy znajomość sześciu symboli:
„Legi E" - krata na styk
„Legi R" - krata na zakładkę
„Legi B" - piłkochwyt
„uno" - mocowane z czoła słupka
„pur" - mocowane od tyłu słupka
„fit" - mocowane centralnie
Dla przykładu:
„Legi E " to krata na styk, mocowana do słupka od czoła.
„Legi R pur" to krata na zakładkę, mocowana do słupka od tyłu słupka.
Końcówki kodów (R, R+K, D, D+K) odpowiadają rodzajowi mocowania (płytka zaciskowa, listwa zaciskowa, mocowanie jednopunktowe).
„R" - montaż za pomocą płytek dociskowych
„K" - montaż za pomocą listwy dociskowej „D" - mocowanie jednopunktowe
Nadesłał:
Juicy Marketing
|