Piękno bez dekoracji. Nowa linia zlewozmywaków – Olynthos


Piękno bez dekoracji. Nowa linia zlewozmywaków – Olynthos
2017-06-27
Prosta forma i jednolita powierzchnia to cechy zlewozmywaków Olynthos – nowej linii greckiego producenta, firmy Pyramis. Te ekskluzywne zlewozmywaki zaprojektowane w minimalistycznym stylu pojawią się na rynku w lipcu br.

Założenia stylu minimalistycznego to geometria, powtarzalność i symetria. Prosta, czysta linia partneruje tu jednolitym barwom i powierzchniom. Właśnie w takim stylu zaprojektowana została najnowsza linia zlewozmywaków Pyramis – Olynthos. Świadoma rezygnacja z ozdób i zastosowanie gładkiej powierzchni ociekaczy podkreśla nadrzędność funkcji i najlepszą jakość wykonania, które widać już na pierwszy rzut oka. Ozdobą linii Olynthos jest austenityczna stal szczotkowana oraz geometryczna forma. Jej ekskluzywność podkreślają natomiast czworokątny odpływ oraz sposób montażu typu flush mount, pozwalający osadzić zlewozmywak na równi z blatem.

Przeczytaj również:

Efektownie wyeksponowany na tle jednolitej powierzchni blatu Olynthos będzie ozdobą w minimalistycznej kuchni. Doda charakteru wnętrzu z przeszkleniami i jasnymi, lakierowanymi frontami mebli, które ukryją wszelkie niezbędne w kuchni naczynia i sprzęty jednocześnie pozostawiając je zawsze pod ręką. Wrażenie chłodu tak urządzonego wnętrza przełamie zastosowanie drewna, tkanin i wyraźnych faktur, które ocieplą minimalistyczny wystrój.

Najwyższą jakość zlewozmywaków Olynthos gwarantuje wykorzystanie w ich produkcji stali austenitycznej, którą cechuje odporność na działanie czynników korozyjnych i utleniających oraz łatwość czyszczenia. Jest ona chemicznie obojętna w kontakcie z produktami spożywczymi, a także detergentami i nie jest podatna na korozję pod wpływem działania kwasów występujących w artykułach spożywczych. Dzięki temu okres gwarancji na zlewozmywaki stalowe PYRAMIS wynosi 100 lat.

Nowa linia zlewozmywaków Olynthos od Pyramis będzie dostępna w Polsce od 1 lipca 2017 roku w wybranych studiach mebli kuchennych w całym kraju. Na początku do sprzedaży wprowadzone zostaną dwa modele, w następujących cenach katalogowych brutto:

·         Zlewozmywak Olynthos (100 cm x 52 cm) jedna komora z ociekaczem - 2499 PLN

·         Zlewozmywak Olynthos (100 cm x 52 cm) półtorej komory z ociekaczem – 2999 PLN
Źródło: https://effectivepr.pl/Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl