SOUDAL PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z LOTTO SOUDAL


SOUDAL PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z LOTTO SOUDAL
2019-08-02
Firma Soudal przedłużyła do 2022 roku współpracę z profesjonalną belgijską grupą kolarską LOTTO SOUDAL.

Zgodnie z postanowieniami nowej umowy obaj sponsorzy tytularni drużyny - Soudal i Lotto - stali się równi. W rezultacie zawodnicy ekipy będą występować na międzynarodowych wyścigach kolarskich w koszulkach SOUDAL LOTTO, a na wyścigach belgijskich - w koszulkach LOTTO SOUDAL.

Przeczytaj również:

Soudal - światowy lider branży chemii budowlanej - jest sponsorem tytularnym grupy Lotto Soudal od 2015 roku. Aktywne wspieranie sportowców to nieodłączny element filozofii działania firmy, która w ten sposób daje wyraz przekonaniu, że determinacja, ambicja, ciężka praca i zasada fair play stanowią klucz do sukcesu. Obaj sponsorzy tytularni grupy - Soudal i Lotto - postanowili kontynuować owocną współpracę. Nowa umowa, która będzie obowiązywać do 2022 roku, zakłada równość partnerstwa Soudal i Lotto. Oficjalną nazwą drużyny pozostanie LOTTO SOUDAL, jednak nazwa SOUDAL LOTTO pojawi się na koszulkach zawodników podczas międzynarodowych wyścigów, a także m.in. na samochodach i autobusach grupy.

Belgijska drużyna Lotto Soudal należy do najlepszych zawodowych grup kolarskich na świecie. Jej zawodnicy wielokrotnie stawali na podium na najważniejszych wyścigach kolarskich. W 2016 roku do drużyny dołączył Tomasz Marczyński - Mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego (2007, 2011 i 2015) oraz jeździe indywidualnej na czas (2011). Podobnie jak w latach ubiegłych, drużyna Lotto Soudal weźmie udział w nadchodzącej edycji najważniejszej imprezy kolarskiej w naszym kraju, czyli Tour de Pologne, na której promować będzie flagowy produkt marki Soudal - ekstramocny i superszybki klej-uszczelniacz Fix ALL. Z tej okazji firma Soudal przygotowała dla wszystkich fanów kolarstwa konkurs rowerowy „Zwyciężaj z Fix ALL". Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://tosieklei.pl/.Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl