Domowy pomocnik, który dba o nasze ściany - odboje z oferty Agas


Domowy pomocnik, który dba o nasze ściany - odboje z oferty Agas
2017-09-06
Posiadanie własnego domu czy mieszkania to także liczne obowiązki związane z dbałością o naszą przestrzeń. Domykanie drzwi czy otwieranie ich na całą szerokość może skutkować obitą ścianą, startą farbą czy naruszoną tapetą.

Trwała ochrona

Przeczytaj również:

 

 

Odboje mocowane są przy drzwiach, dzięki czemu zapobiegają uderzaniu skrzydła o meble lub ściany. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie naszego wnętrza przez długi czas w nienagannym stanie. Unikamy uszkodzenia tynku, luster, mebli a także samych drzwi i klamek. Dodatkowo odboje są łatwe w montażu, dlatego samodzielnie poradzimy sobie z zamocowaniem wybranego elementu. W ofercie Agas znajdziemy wiele produktów, dzięki czemu dobierzemy odbój idealnie dopasowany do naszego wnętrza. Drewniane tworzą harmonie z prowansalskimi lub tradycyjnymi mieszkaniami, natomiast metalowe, aluminiowe czy gumowe doskonale współgrają z nowoczesnym, loftowym  wnętrzem. Odboje świetnie sprawdzą się również, gdy mamy w naszym otoczeniu małych domowników, którzy w trakcie szalonej zabawy nie uszkodzą mebli czy ścian. Prosty element, który wpasuje się do każdego wnętrza uchroni nas od dodatkowych kosztów, takich jak malowanie, tynkowanie czy wymiana mebli.

 

Rodzaje odbojów

 

Na rynku występują różne rodzaje stoperów, montowane do podłogi albo do ściany, są też takie nakładane na klamkę.  Odboje mogą być przykręcane, lub przyklejane - do ściany czy podłogi. Występuje również grupa odboi tzw. magnetycznych. Są to produkty, które z jednej strony pełnią funkcje zwykłego odbojnika drzwiowego, a z drugiej umożliwiają stałe przytrzymanie drzwi w pozycji otwartej. Na odboju znajduje się magnes, który przyciąga płytkę mocowaną na drzwiach i w ten sposób nie pozwala na ich zamknięcie, bez przyłożenia siły zewnętrznej. Takie odboje idealnie chronią drzwi przed trzaskaniem w czasie przeciągów.

 

Szeroki wybór

 

Produkty Bolis Italia, dostarczane przez Agas, wyróżnia nie tylko kreatywność i wyobraźnia, ale także doświadczenie producenta. Dzięki temu te rozwiązania gwarantują wysoką jakość i trwałość, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających domowników. Odboje Bolis Italia z oferty Agas dostępne są w kolorach takich jak czerń, brąz czy biel, wykonane z takich surowców jak drewno, metal  lub aluminium. Dostępne są również  produkty transparentne. Zamocować możemy je na ścianie, podłodze lub przyczepić do klamki w zależności od funkcji jaką powinny spełniać.

 


 
Marka Amig, dystrybuowana w Polsce przez firmę Agas, w swojej ofercie posiada szeroką gamę odbojów wykonanych z różnych materiałów, w różnych kolorach i kształtach. Firma ta stawia na dostosowanie się do nowych czasów, co wymaga zróżnicowania produktów, które muszą być odpowiedzią na nowe wymogi rynku. Dlatego ich odboje cechują się jakością, skutecznością i są zaprojektowane w celu osiągnięcia maksymalnej funkcjonalności oraz posiadają dodatkowe zalety, takie jak wytrzymałość i wyjątkowo łatwa konserwacja. W ofercie znajdziemy stopery  montowane zarówno do podłogi, jak i do ściany - za pomocą taśmy dwustronnej albo kołków rozporowych . Dostępne są w takich kolorach jak złoto, srebro, biel, czerń czy czerwień oraz w wielu kształtach. Odboje dystrybuowane przez Agas wykonane są m.in. z drewna, metalu czy aluminium. Dzięki temu stopery dobierzemy zarówno do nowoczesnego mieszkania jak i tradycyjnego domu.

Odboje są niezastąpionym pomocnikiem, który pozwala utrzymać nam ściany czy meble w doskonałym stanie przez cały okres użytkowania. Wybierając jeden ze stoperów z oferty Agas zadbamy o nasze wnętrze, a szeroki wybór produktów pomoże dobrać nam odbój idealnie dopasowany do naszego  wnętrza.

 Nadesłał:

GutPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl