Gorąca końcówka roku w Nexity


Gorąca końcówka roku w Nexity
2017-11-28
Nexity Polska przyspiesza i wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania w Warszawie. Od początku 2017r. deweloper rozpoczął dwie nowe realizacje oraz kolejne etapy inwestycji na Woli i Bemowie. W planach spółki są już następne projekty – nie tylko w aglomeracji warszawskiej.

Nexity, deweloper o francuskich korzeniach, działający na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, nie zwalnia tempa i zgodnie z przyjętą strategią wprowadza do sprzedaży kolejne projekty. W roku ubiegłym spółka sprzedała 350 mieszkań i szacuje, że na koniec 2017 roku wskaźnik ten utrzyma się na takim samym lub nieco wyższym poziomie. Co jest realne, biorąc pod uwagę fakt, że deweloper prowadzi jednocześnie kilka ciekawych realizacji.

Przeczytaj również:

 

Rusza 3. etap MY Bemowo

 

Jedną z nich jest kolejny etap inwestycji przy Batalionów Chłopskich 79 na Bemowie, która cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród warszawiaków, ale także osób przyjezdnych. Bemowo to dzielnica, która z roku na rok jest coraz lepszą bazą wypadową w każdym kierunku - zarówno do centrum jak i poza miasto. Od początku 2017r. w tej lokalizacji przybyło ok. 30 nowych projektów mieszkaniowych. Również Nexity rozpoczęło budowę kolejnego etapu inwestycji przy Batalionów Chłopskich 79. Osiedle MY Bemowo 3 będą tworzyły 124 mieszkania rozmieszczone na 6 kondygnacjach jednego budynku. Mieszkania będą miały od jednego do czterech pokoi. Zajmą powierzchnię od 30 do 95 mkw. Każde z nich będzie wyposażone w balkon lub przestrzenny taras. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki. Przyszli lokatorzy będą mieli możliwość indywidualnej aranżacji mieszkań m.in. poprzez wydzielenie kuchni czy połączenie pokoi. Deweloper zaplanował także podziemne i naziemne miejsca parkingowe. Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany, a lokale zostaną wyposażone w wideofony, dzięki czemu mieszkańcy poczują się komfortowo i bezpiecznie. Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu będą mogli odpoczywać nad brzegiem prywatnego jeziora, będącego jednym z ciekawszych miejsc rekreacji na terenie osiedla.

 

Zróżnicowana oferta funkcjonalnych mieszkań w MY Bemowo 3 zaspokoi potrzeby zarówno kilkuosobowej rodziny, jak i młodych, aktywnych singli. Inwestycja przy ul. Batalionów Chłopskich 79 będzie usytuowana w otoczeniu zieleni, która wraz z dostępem do prywatnego jeziora ma sprzyjać rekreacji i wypoczynkowi mieszkańców. Duży atut osiedla to lokalizacja. Dojazd do centrum zapewni rozbudowująca się w tamtym kierunku II nitka metra (będą to stacje Ulrychów przy centrum Wola Park, Powstańców Śląskich, Chrzanów i Mory). Szybkie opuszczenie Warszawy umożliwia z kolei wjazd na trasę E67, którą dalej można pojechać zarówno na wschód (Białystok) jak i zachód (Poznań). Dla osób zainteresowanych ofertą w dniach 1 – 3 grudnia zorganizowane będą Dni Otwarte, podczas których będzie można zakupić mieszkania w promocyjnej cenie, rozpoczynającej się od 5800 zł/mkw. – komentuje Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny Nexity Polska.

Czas na Ursus i Ursynów

Poza MY Bemowo, aktualnie Nexity prowadzi kilka innych projektów mieszkaniowych na rynku warszawskim. W ostatnim czasie deweloper zasłynął inwestycją LifeTown przy ul. Kłobuckiej 6 z prywatnym jeziorem. Jej inauguracja miała miejsce podczas minionego weekendu. Akcja zaowocowała rekordowymi wynikami: w ciągu 3 dni sprzedano aż 81mieszkań. Z kolei w inwestycji NextUrsus przy ul. Posag 7 Panien 16 właśnie rozpoczęła się budowa I. etapu osiedla. Generalnym wykonawcą projektu została białostocka spóła EKOSystem. Docelowo w Ursusie zostanie wybudowanych 14 budynków, w których łącznie znajdzie się ok. 1500 mieszkań, każde wyposażone w balkon. W pierwszym etapie powstanie ok. 130 lokali o powierzchni od 28 do 70 mkw. Różnorodność metraży i funkcjonalny układ lokali pozwoli zarówno singlom, jak i rodzinom z dziećmi wybrać mieszkanie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Obecnie deweloper oferuje mieszkania w inwestycji NextUrsus w promocyjnej cenie – 5800 zł/mkw. Warto wspomnieć o realizacji SkyLife na Woli. Na terenie osiedla przy ul. Jana Kazimierza 33, w sobotę, 18 listopada deweloper oficjalnie otworzył prywatną siłownię dla mieszkańców. W kolejnych latach, Nexity wejdzie z realizacjami do pozostałych dzielnic Warszawy.

Ambicją Nexity jest działalność poza aglomeracją warszawską. Dążymy do tego, by oferować niestandardowe i atrakcyjne cenowo inwestycje w każdym mieście wojewódzkim. W kolejnych latach planujemy wejść m.in. na rynek wrocławski, poznański a także do Krakowa i Trójmiasta poprzez realizacje bezpośrednie lub zakup innego, lokalnego dewelopera – podsumowuje Dyrektor Generalny spółki, Adam Dąbkowski.

 

O Nexity:

Grupa Nexity, to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.Nadesłał:

MCConsultants

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl