Marka Cersanit otrzymuje aż cztery nagrody w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2019!


Marka Cersanit otrzymuje aż cztery nagrody w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2019!
2020-03-12
10 marca br. w Warszawie odbyła się gala „Perły Ceramiki UE 2019”, który jest konkursem organizowanym od 2004 roku przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A

Celem konkursu było wyłonienie takich płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, które wyróżniają się na tle innych wzornictwem, kolorystyką, różnorodnymi elementami dekoracyjnymi  i dostępnymi rozmiarami.

W III edycji konkursu, nominowane zostały aż 4 kolekcje marki Cersanit w klasie PREMIUM: DERN, DIVENA, HIKA i MARATONA. W kategorii płytki na ściany i podłogi, wyróżniona została kolekcja MARATONA, którą cechuje minimalizm uzyskany przez połączenie prostych wzorów kamienia i faktury tekstylnej.

W kategorii płytek uniwersalnych marka Cersanit zdobyła większość głosów, dzięki czemu wyróżniono aż 3 kolekcje – DERN, DIVENA i HIKA. Pierwsza z nich – DERN - to niesamowite płytki o wyglądzie zardzewiałego metalu, umożliwiające stworzenie stylowej, industrialnej przestrzeni. Kolekcja DIVENA to betonowe płytki z delikatnymi, orientalnymi wzorkami pozwalające stworzyć subtelne wnętrze. Kolekcja HIKA, to natomiast kreatywna wizja zamknięta w kolorowym terazzo, która dodatkowo została wyróżniona przez profesjonalistów, użytkowników CAD Decor i zdobyła nagrodę Perłę Ceramiki Projektantów.

Jednak najważniejszym sukcesem było zdobycie przez grupę Cersanit S.A. Wielkiej Perły Ceramiki 2019 z Diamentami – jest to nagroda dla najbardziej utytułowanego producenta. Nagrody odbierali Agnieszka Zapolska – Dyrektor Product Marketingu, Piotr Tokarski – Dyrektor Sprzedaży, Marcelina Skupińska – Product Manager oraz Marlena Zagajewska – Junior Brand Manager.

Kolekcje zgłoszone do konkursu oceniane były według następujących kryteriów: walory estetyczne, wpisywanie się kolekcji w światowe trendy wzornicze, spójność stylu, oryginalność , funkcjonalność czy jakość techniczna.Nadesłał:

z.kukielak@gardenofwords.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl