Nagroda dla Blachy Pruszyński- Top Builder 2019 dla płaskiej Blachodachówki IRYD


Nagroda dla Blachy Pruszyński- Top Builder 2019 dla płaskiej Blachodachówki IRYD
2019-04-17
Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny była gościem podczas gali finałowej TOP BUILDER. Tegoroczną statuetkę otrzymała tym razem płaska blachodachówka IRYD – jedna z nowości w ofercie firmy.

To już 11. takie spotkanie, gdzie wyróżniane są m.in. najnowsze rozwiązania niezbędne do budowy i modernizacji obiektów.

Przeczytaj również:

 Płaska blachodachówka IRYD – to nowoczesny design oraz trwałość wyrobu  doceniona przez miesięcznik Builder Polska w kategorii nowość i innowacja roku. Pokrycie to zachwyca swym powściągliwym, nieco surowym wyglądem harmonizującym z najnowszymi, minimalistycznymi trendami architektonicznymi niezakłóconych przestrzeni. Ponadto świetna funkcjonalność użytkowa, trwałość, niezawodność, odporność na uszkodzenia mechaniczne gwarantują skuteczną ochronę wnętrza budynków przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. To lekkie pokrycie dachowe sprawdzi się nie tylko podczas budowy nowych dachów, ale również podczas renowacji starych domów, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.  Nadesłał:

IMPULSE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl