NOWOROCZNY KOMUNIKAT OKNOPLUS


NOWOROCZNY KOMUNIKAT OKNOPLUS
2020-01-02
Pierwsze dni nowego roku to jednocześnie ostatnie dni przedłużonej promocji OknoPlus - Zima pełna korzyści. Z rabatów sięgających 46% można korzystać do 11 stycznia, zamawiając okna w jednym z trzech pakietów: Bezpieczny Dom Premium, Premium Design lub dwa w jednym, czyli Bezpieczeństwo + Design.


Przeczytaj również:

Nowoczesne okna z rabatem 46% jeszcze do 11 stycznia!


Wystarczy udać się do najbliższego salonu sprzedaży OknoPlus lub skontaktować z jednym z autoryzowanych partnerów handlowych firmy (www.oknoplus.com.pl/kontakt), aby w atrakcyjnej cenie nabyć piękne, duże przeszklenia z zabezpieczeniem antywłamaniowym, okna z designerskimi ramami czy energooszczędnymi szybami. Oto, co jest dostępne w ostatnich dniach promocji...

 

STV i RC1n/RC2 - zestaw nie do przebicia


Duże i bezpieczne okna to clou pakietu Bezpieczny Dom Premium. OknoPlus proponuje w promocji okna PCV ze specjalnie wklejanymi szybami i antywłamaniowymi okuciami. Innowacyjna metoda szklenia (STV) powoduje, że wielkogabarytowe szyby trzymają się bardzo stabilnie w oprawie. Są one przyklejane do profilu na całej długości swojego obwodu, dzięki czemu nawet pokaźnych rozmiarów, ruchoma konstrukcja okienna jest dobrze usztywniona, pewna i mocna. Zastosowanie techniki STV, która - nawiasem mówiąc - stosowana jest również między innymi w przypadku okien w samolotach, znacznie utrudnia, jeśli nie uniemożliwia, na przykład wypchnięcie szyby - zarówno to przypadkowe (gdy coś lub ktoś wpada z dużą siłą na okno) , jak i celowe (przy próbie włamania do domu). Dodatkowe zabezpieczenie stanowią w tej ofercie certyfikowane okucia w klasie RC1n/RC2, które zapewniają optymalną ochronę przed przypadkowymi intruzami.

 

Morlite i Eclaz - duet po prostu doskonały 


Do wzięcia w promocyjnym pakiecie Premium Design są najmodniejsze teraz duże przeszklenia i łagodne, minimalistyczne profile. Oknoplus proponuje niezwykle lekką, „smukłą" konstrukcję Morlite i szyby Eclaz o zwiększonej przepuszczalności światła. Takie zestawienie gwarantuje doskonały efekt wizualny. Sekret tkwi w subtelnym zatarciu granicy między wnętrzem i tym, co na zewnątrz (dzięki proporcji - minimum PCV i maksimum szkła), oraz w zwiększonej przezierności okna. Przeszklenia spod znaku Eclaz zapewniają więcej naturalnego światła w domu i nie przekłamują jego kolorów. To idealne rozwiązanie do pokoju dziennego, do wnętrz, w których się pracuje oraz wszędzie tam, gdzie mocno odczuwany jest deficyt słońca, czyli na przykład w pomieszczeniach od północnej strony domu. Dodatkową korzyścią jest w tej ofercie wysoka energooszczędność proponowanego zestawu, uzyskiwana między innymi dzięki Swisspacer - w tym momencie najcieplejszej na świecie ramce uszczelniającej krawędzie szyb zespolonych. 

 

Bezpieczeństwo plus design - dwa w jednym


Produkty dostępne w pakietach promocyjnych OknoPlus można ze sobą łączyć, zyskując jednocześnie wysoki standard bezpieczeństwa i niebanalny design konstrukcji okiennych. Często wybieraną i polecaną przez architektów opcją jest Bezpieczny Dom Premium plus szyby Eclaz

 

***

Szczegóły na temat przedłużonej do 11 stycznia 2020 r. promocji Zima pełna korzyści na stronie www.oknoplus.com.pl/promocje/Nadesłał:

netafora

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl