Nowości Taconova na targach ISH 2019: inteligentne technologie dla budynków


Nowości Taconova na targach ISH 2019: inteligentne technologie dla budynków
2019-03-01
Taconova, renomowany dostawca innowacyjnych i prostych w montażu rozwiązań w zakresie techniki grzewczej i instalacyjnej, zaprezentuje we Frankfurcie szereg nowości w różnych katego-riach produktowych. Kompletna ekspozycja firmy zlokalizowana będzie w hali 9.0, stoisko D58.

Goście zobaczą tam nie tylko dopracowane rozwiązania w obszarze armatury, ogrzewania powierzchniowego i techniki systemowej, lecz również wysokowydajne pompy, czyli najnowszy segment w asortymencie Taconova.

Przeczytaj również:

 

Ogrzewanie podłogowe, równoważenie hydrauliczne czy transferowe węzły mieszkaniowe – w każdym z tych obszarów firma Taconova pokaże na targach innowacyjne premiery produktowe. W centrum zainteresowania jest jednak w tym roku nowa gama pomp obiegowych. Dotychczasowy asortyment pomp prezentowany będzie pod nową nazwą i w atrakcyjnym opakowaniu, ale goście zobaczą także zupełnie nowe modele TacoFlow2 Adapt o inteligentnych funkcjach i ciekawych właściwościach.

 

Taconova posiada w swej ofercie optymalne rozwiązania dla każdego typu systemów, począwszy od klasycznego ogrzewania poprzez termikę solarną aż po cyrkulację ciepłej wody użytkowej. Pompy odznaczają się przy tym wysokim standardem technicznym i bardzo wysoką efektywnością. Odwiedzający targi zobaczą na naszym stoisku również nowe, przyszłościowe rozwiązania w zakresie równoważenie hydraulicznego i centralnego podgrzewu wody pitnej na zasadzie przepływowej, nadające się do stosowania we wszystkich rodzajach budynków – od domów jednorodzinnych po biurowce, czy hotele. W obszarze techniki rozdzielania Taconova prezentuje rozdzielacz obiegów grzewczych TacoSys Pro, spełniający najwyższe standardy techniczne i gwarantujący zdecydowanie wyższy komfort, dzięki dwóm innowacyjnym komponentom.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów i osoby zainteresowane nowoczesnymi technologiami do zapoznania się „na żywo“ z nowościami targowymi na naszym stoisku. Przedstawiciele firmy Taconova chętnie udzielą Państwu więcej informacji o produktach i rozwiązaniach.

 

 

 

 Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl