Oficjalne otwarcie Taconova Polska Sp. z o.o.


Oficjalne otwarcie Taconova Polska Sp. z o.o.
2017-11-02
W związku z dynamicznym rozwojem działalności na przestrzeni ostatnich lat, szwajcarska firma uruchomiła niedawno własną spółkę handlową w Polsce. Uroczysta impreza z tej okazji odbyła się w dniach 20 – 21 października w Dolsku, niedaleko Poznania.

Miejscem spotkania był kompleks „Villa Natura”, malowniczo położony nad brzegiem jeziora Dolskie Wielkie. Podczas części oficjalnej krótkie przemówienia wygłosili: Ralph Seewald, Prezes Taconova Group AG, Krzysztof Janowski, Prezes Zarządu Taconova Polska i Alexander Braun, prezes niemieckiego oddziału firmy. Podziękowali oni partnerom handlowym za owocną współpracę przez ostatnie lata i opowiedzieli o planach na przyszłość.

Przeczytaj również:

- Powstanie polskiej spółki Taconova to wspólny sukces nas wszystkich i jestem pewien, że lokalna struktura pozwoli nam na dalsze podnoszenie wysokich standardów obsługi klienta i optymalizację procesów sprzedażowych – powiedział Krzysztof Janowski.

Po części oficjalnej goście z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji znanego trenera Aleksandra Sienkiewicza, na temat nowej psychologii sprzedaży, a później wszyscy spotkali się na kolacji i grillu. Program wieczorny obejmował również efektowny pokazu iluzji, który poprowadził Tomasz Jusza.

Aktualna siedziba i biuro Taconova Polska Sp. z o.o. znajduje się w Poznaniu, przy ul. Wrocławskiej 21/8. W skład Zarządu wchodzą Krzysztof Janowski i Ralph Seewald. Koordynacją sprzedaży w biurze zajmują się Patrycja Okupniak i Agnieszka Kmieciak. Zespół przedstawicieli handlowych to: Jacek Kuczborski, Konrad Jaworski i Andrzej Komasiński. Mapa regionów znajduje się na stronie internetowej firmy Taconova.Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl