Reynaers partnerem strategicznym konferencji BUDMIKA


Reynaers partnerem strategicznym konferencji BUDMIKA
2018-04-24
W dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Poznaniu odbyła się Ogólnopolska Studencka Konferencja Budowlana BUDMIKA. Partnerem strategicznym konferencji była firma Reynaers Polska.

Budmika to największe i najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce, gromadzące studentów z całej Polski od 2014 roku. Główni organizatorzy konferencji to Koło Naukowe Studentów Budownictwa na Politechnice Poznańskiej oraz poznański oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Przeczytaj również:

Konferencja opiera się na prezentacjach referatów studentów i doktorantów uczelni technicznych z całej Polski. Tematyka to architektura, budownictwo oraz inżynieria środowiska. Konferencji towarzyszą wykłady ekspertów i praktyczne warsztaty, które w tym roku były związane z tematem cyfrowego budownictwa i wizualizacji. Można było również wziąć udział w międzynarodowym warsztacie – „3rd International Workshop on Flexibility in Sustainable Construction”. Po konferencji najlepsze referaty zostaną opublikowane w dwóch punktowanych czasopismach naukowych. Nad poziomem merytorycznym konferencji czuwał składający się z naukowców i profesjonalistów komitet honorowy i naukowy wydarzenia.

Partnerami strategicznymi Budmiki były firmy Reynaers Aluminium i Strabag.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski, Rektor Politechniki Poznańskiej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marek Woźniak Marszałek Województwa, Jacek Jaśkowiak Prezydent Miasta Poznania, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej i SARP.Nadesłał:

Reynaers
http://reynaers.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl