Tikkurila organizuje ogólnopolski cykl spotkań z designerami


2019-05-29
Tegoroczny cykl bezpłatnych konsultacji z designerami organizowany przez popularną markę farbiarską Tikkurila startuje 1 czerwca. Akcja, w ramach której profesjonalni projektanci będą udzielać wnętrzarskich porad dotyczących kolorów, potrwa do końca lipca i obejmie swym zasięgiem całą Polskę.

Spotkania będą się odbywać w wybranych Studiach Koloru Tikkurila w 59 miastach w piątki i soboty.

Przeczytaj również:

 

- Z doświadczenia wiemy, że naszym klientom planującym malowanie nie brakuje ciekawych pomysłów aranżacyjnych, ale napotykają oni problemy w momencie podejmowania decyzji o wyborze kolorów. Stąd pomysł na akcję, w której designerzy bezpośrednio w punkcie sprzedaży będą udzielać porad w zakresie doboru konkretnych odcieni farb oraz propozycji ich zestawiania w domowych wnętrzach. W trakcie zeszłorocznych spotkań klienci najczęściej decydowali się na jasne kolory i  matowe wykończenie ścian. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie w tym roku - komentuje Małgorzata Skąpska, kierownik komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska. 

 

Spotkania z designerami mają charakter otwarty i są bezpłatne. Dedykowane są wszystkim, którzy poszukują pomysłów zarówno na większe remonty, jak i mniejsze metamorfozy własnego M. Konsultacje z projektantami to jednak nie wszystko – odwiedzający mogą zapoznać się z wieloma inspiracjami kolorystycznymi i przekonać się, jak konkretne odcienie i zestawienia barw wyglądają na żywo. Spotkania są również okazją do skorzystania z usługi Tikkurila Color Service, umożliwiającej dokładne dopasowanie koloru farby do dowolnego przedmiotu – ulubionej narzuty, poduszki, zasłony itp. Na miejscu można od razu kupić potrzebne do remontu produkty z oferty Tikkurila. Harmonogram najbliższych spotkań z designerami znajduje się na stronie:

https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/porady/porada_designera.

 Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl