Wzory na ścianach urozmaicą każde wnętrze


2019-07-18
Najczęstszym sposobem dekorowania ścian jest ich pomalowanie na jednolity kolor. Tymczasem doskonałym pomysłem na szybką i łatwą metamorfozę wnętrzarską jest stworzenie wzorów na ścianach.

Proste geometryczne figury czy własnoręcznie namalowana mapa świata to przykłady inspiracji Beckers, które dodadzą wystrojowi charakteru.

Przeczytaj również:

 

Ozdobienie ścian minimalistycznymi kształtami spodoba się zwolennikom prostych rozwiązań. Kwadraty w słonecznym odcieniu Funky Yellow z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom zestawione ze stonowaną szarością Porcelain Grey wprowadzą do jadalni harmonijny klimat z nutką retro. Z kolei w pomieszczeniu, gdzie dominuje biel, świetnie sprawdzą się delikatnie kontrastujące tony. Drobne motywy geometryczne w kolorze Frappe z palety Beckers Designer Colour stworzą na jasnym tle intrygujący akcent i gustownie skomponują się z drewnianymi elementami wyposażenia.

 

Równie efektownym rozwiązaniem wnętrzarskim będzie zestawienie kaktusowych wzorów oraz obrazu z tą samą rośliną. Za bazę dla subtelnych detali na ścianach posłuży modny odcień butelkowej zieleni Herbarium z kolekcji Beckers Designer Collection. Drewniana komoda dodatkowo podkreśli naturalny charakter wystroju. Zwieńczeniem całej aranżacji będzie zaś kącik ze świeżymi ziołami. W takim miejscu łatwo przenieść się myślami wprost na łono natury.

 

Wśród inspiracji z wykorzystaniem wzorów nie brakuje też odważniejszych propozycji – namalowana na ścianie mapa świata z pewnością zachwyci fanów podróży. Szmaragdowy kolor Cleopatra z kolekcji Beckers Designer Colour świetnie skomponuje się z białymi dodatkami i sprawi, że wakacyjna aura będzie obecna w pomieszczeniu przez cały rok. W tak zaaranżowanej przestrzeni rower będzie wręcz idealnie pasującą dekoracją dopełniającą klimat wnętrza.

 

Więcej inspiracji na aranżacje w kolorach Beckers można znaleźć na stronie: https://beckers.pl/inspiracje.

 Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl