Nowość od Rockfon – konstrukcja Matt White 11


Nowość od Rockfon – konstrukcja Matt White 11
2018-03-08
Na rynku dostępna jest nowa, dyskretna konstrukcja nośna przeznaczona do sufitów o widocznej bądź częściowo ukrytej konstrukcji. Matt White 11 jest kompatybilna ze wszystkim płytami dźwiękochłonnymi Rockfon.

Matt White 11 charakteryzuje się jednostką połysku 2  - zarówno pod kątem 60°, jak i 85° oraz współczynnikiem bieli L 93. Jest najjaśniejszą i najbardziej matową konstrukcją Rockfon. Obejmuje konstrukcje w systemie T15 oraz T24 włączając profile obwodowe L, jak i W.

Przeczytaj również:

Matt White charakteryzuje się najlepszą klasą reakcji na ogień - klasa A1 oraz standardową odpornością na korozje - klasa B.

Konstrukcja Matt White 11 jest szybka w montażu oraz demontażu. Daje możliwości łatwego wkomponowania w nią opraw oświetleniowych i innych ziwązanych z sufitem elementów.

Biorąc pod uwagę walory estetyczne oraz techniczne - konstrukcja Matt White 11 pozwala wykonać niezwykle elegancki sufit w bardzo przystępnej cenie.

Na zdjęciu pomiędzy czterema płytami została użyta standardowa konstrukcja. Zobacz, jak konstrukcja Matt White 11 pozostaje biała  i matowa bez względu na kąt patrzenia, nie odbija krytycznego światła, nie wygląda szaro.Nadesłał:

NiebieskiOcean

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl